İçeriğe geç

Hastaneler İçin

  Sağlık ortamları için verimli çözüm

  Samsung klima, hastane ve klinikler, genel alanlar ve özel odalar için bakımı ve kullanımı kolay Klima çözümleriyle verimli, sağlıklı bir ortam yaratmanıza olanak tanır.

  Tüm gün hasta ferahlığı için temiz ve arıtılmış hava

  Yüksek hacimli alanlar ve özel odalar için AHU kitimiz, yüksek hava hacmi, nem kontrolü, daha yüksek ESP’li filtreler ve serbest soğutma gibi özel uygulamalara çözüm sağlamak amacıyla Samsung DVM S’yi üçüncü taraf iç ünitelere bağlayacaktır.

  Hastane kafeteryasının temiz kapalı görünümü

  İnsanların güvende ve iyi kalabilecekleri yerler

  Hijyen, bir hastanede hasta odası için en önemli husustur ve aynı zamanda onları rahat hissettirir. Samsung WindFree™ klimalar, hijyenik bir ortamın korunmasına yardımcı olan çeşitli çözümlere sahiptir.
  İsteğe bağlı bir Arındırıcı Panel, büyükten çok ince toza kadar her şeyi yakalamada çok etkili olduğu için Kore Hava Temizleme Derneği tarafından onaylanmış bir arıtma sistemine sahiptir. Ayrıca PM1.0 Filtresi, Intertek tarafından bir elektrostatik şarj cihazı kullanarak mikroorganizmaların* %99’una kadar sterilize edebildiği sertifikasına sahiptir. Böylece, ek bir hava temizleyici kullanmak zorunda kalmadan iç mekan havası temiz ve saf kalır.

  * Intertek test raporuna göre (No. RT20E-S0010-R).

  Temiz ve aydınlık hastane kurtarma odası