İçeriğe geç

Ofis Klima ( HVAC ) Çözümleri

  Konforu koruyarak enerji tüketimini sınırlayın

  Ofis binalarında resepsiyon alanının cam duvarlarından gelen geniş alan, yüksek hücre ve yüksek ısı yükü, etkili soğutma için güçlü ve verimli bir klima sistemine ihtiyaç duyar. Samsung klima sistemleri, ofisler için birinci sınıf estetik bir görünüm sağlar.

  Daha fazla konforun daha fazla üretkenlik anlamına geldiği yerler

  İnsanlar ofislerde çok fazla zaman harcıyor. Uygun soğutma ve ısıtma ile konforlu bir ortamı sürdürmek, üretkenliği artırmaya gerçekten yardımcı olabilir.
  WindFree™ klima, cildinizde hoş olmayan soğuk rüzgar hissi olmadan bir ofisi nazikçe ve sessizce soğutan durgun hava yaratır. Ayrıca normal soğutmaya göre çok daha az enerji tüketiyor, bu nedenle işletme maliyetleri önemli ölçüde azalıyor.

  Ofis alanında soğuk havanın görsel temsili

  Minimum maliyetle maksimum konfora ihtiyaç duyulan mekanlar

  Konferans odaları ve okul sınıfları gibi genellikle boş olan yerlerde, enerji tasarrufu için klima sistemi sık sık açılıp kapatılıyor.
  İsteğe bağlı Hareket Algılama Sensörü (MDS) ile WindFree™ klima, her zaman konforlu bir ortam sağlarken proaktif olarak enerji tasarrufu sağlar. 30 dakika sonra hareket olmadığını algılar ve 60 dakika sonra bekleme moduna geçmeden önce enerji tasarrufu için WindFree™ moduna geçer*. Herhangi bir aktivite tespit ederse normale döner. Bu 2 adımlı çalıştırma geçişi, enerji tüketimini %52’ye kadar azaltabilir**.

  • * WindFree™ Tek Yönlü Kaset modele ve bölgeye göre farklılık gösterebilir.
  • * Yalnızca WindFree™ modellerinde mevcuttur. WindFree™ olmayan modellerde WindFree™ moduna geçmek yerine 30 dakika sonra bekleme moduna geçer. ** WindFree™ modellerinin, MDS ayarı kullanılarak 80 dakikalık çalışma ile Uzakta modunun başlamasından sonra 2 saate kadar sürekli çalışmayı karşılaştıran dahili testlerine dayanmaktadır. Çalışma koşulları: dış ünite: AC140RXADNG/ EU, iç ünite: AC140RN4DKH/EU (panel: PC4NUFMAN). Standart soğutma işlemi: dış mekanlarda (35°C DB / 24°C WB), iç mekanlarda (27°C DB / 19°C WB). Sonuçlar çevresel faktörlere ve bireysel kullanıma bağlı olarak değişebilir.
  Ofis salonuna 4Way takılı

  Zahmetsizce sığacak ve uzun alanları etkili bir şekilde soğutacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır.

  Yer kısıtlı olsa bile sürekli olarak konforlu bir ortam sağlayın. Samsung 2Way Cassette klimanın kompakt tasarımı, koridorlar gibi uzun ve dar alanlar için idealdir.
  Samsung 4Way Cassette’den %26 daha az yer* kullanır ve kurulumu ve bakımı daha kolaydır. İki motor ve iki fan ile soğuk veya sıcak havayı uzun ve geniş olsa bile geniş bir alana güçlü bir şekilde dağıtır. Ve Otomatik Çevresel Salınım sistemi, köşeden köşeye eşit bir sıcaklık sağlar.

  * Dahili testlere dayalıdır. Sonuçlar çevresel faktörlere ve bireysel kullanıma bağlı olarak değişebilir.

  Ofis koridorunda 2 yollu

  Standart olarak çok yönlülük.
  Tüm kanal ihtiyaçlarınız
  sadece bir ünitede donatılmıştır.

  Klimanızı nereye kuracağınızı çok daha fazla esneklikle seçin. Samsung HSP klimanın Yüksek Harici Statik Basıncı (HSP), çoğu ince kanaldan* daha uzağa hava gönderebilir, bu nedenle uzun kanal işlerinde kullanılabilir ve biraz uzağa monte edilebilir. Hava hacmini ve basıncını optimize etmek ve gürültüyü en aza indirmek için optimum harici statik basınç kontrolünü kullanarak, ortam koşulları ne olursa olsun her yerde maksimum konforun keyfini kolayca çıkarabilirsiniz.

  * Dahili testlere dayalıdır. HSP Kanalı = 20~28mmAq ve MSP Kanalı = 15mmAq. Sonuçlar çevresel faktörlere ve bireysel kullanıma bağlı olarak değişebilir.

  Ofis tavanı