İçeriğe geç

Okul ve Eğitim Kurumları İçin

  Etkili öğrenmeyi desteklemek için tasarlanmış yerler

  Birçok öğrenci okulda derslere katılmak için uzun zaman harcıyor. Bu nedenle, çalışmalarına konsantre olmalarına yardımcı olmak için son derece sessiz ve rahat bir sıcaklık ve neme sahip bir ortam yaratmak çok önemlidir.
  Samsung WindFree™ 4 Yönlü Kaset, WindFree™ Soğutma modunda çok düşük ortam sesi üretir, çünkü soğuk havayı köşeden köşeye nazikçe ve yavaşça dağıtır. Doğal taşınımı aynı zamanda öğrencilerin doğrudan tenlerine esen soğuk rüzgarın tatsız hissini yaşamamaları anlamına geliyor.

  Sınıfa 4 Yönlü kaset takılı

  Her alanın köşesinden köşesine tutarlı sıcaklık ve konfor

  Samsung 360 Kaset, soğuk veya sıcak havayı 360 derece boyunca dışarı atan çok yönlü ve kanatsız bir çıkışa sahiptir. Ve Booster Fanlar havayı çok daha düşük açılarda dışarı atar, böylece tavan boyunca daha uzağa yayılır ve yavaşça aşağı iner. Bu nedenle, tüm oda boyunca sadece 0,6 ℃’lik bir sapma ile sürekli olarak eşit bir sıcaklığı etkili bir şekilde korur. Ayrıca soğuk hava akımı oluşturmadığı için her öğrenci sınıfın herhangi bir noktasından temiz havayı hissedebilir.

  360 Kaset sınıfa takılı

  Okul programını her zaman takip eden optimum sıcaklıklar

  Samsung DMS (Veri Yönetim Sunucusu), tek bir PC ile 256 adede kadar iç mekan ortamını ve hava akış hızını kontrol etmenizi sağlar. Ayrıca, her zaman programa göre mükemmel öğrenme ortamlarını otomatik olarak oluşturmak için ders saatinde, mola saatinde, öğle yemeği saatinde vb. öğrenci hareketlerini tahmin edecek kadar akıllıdır.

  Kolay veri yönetimi için PC uygulaması